Dark Tanning Accelerator Spray s bronzerem 177 ml

 
 

s okamžitým bronzerem

Dostupnost Vyprodáno
469 Kč    
Kód produktu 282
Značka Australian Gold
Kategorie Opalování venku
 

Opalovací accelerator kontinuální sprej s instantním bronzerem Vám dodá okamžitou zlatavou barvu opálení. Urychlovač pro získání tmavého opálení, ideální pro venkovní použití i opalování v soláriu. Kombinuje okamžité bronzery s přísadami pro péči o pleť, které zajistí dokonale tmavé bronzování a umožňuje urychlit přirozený proces pigmentace tak rychle, jak to jen příroda dovolí! Extrakt z vlašských ořechů pro okamžité barevné výsledky a DHA pro prodloužené odložené intenzivní vyvinutí tmavého opálení. Extrakt z vlašských ořechů poskytuje okamžitou barevnou podporu a optimalizuje vlastnosti pokožky. Fine Finish Technology je synergická směs DHA a erythrulosy pro odložené vyvinutí tmavé barvy s rovnoměrným pokrytím. S výtažky z citrusových plodů a samozřejmě vylepšenou technologií pokročilé péče o pleť Australian Gold. Snadno se nanáší, rychle schne. Produkt je vhodný pro ženy k získání okamžitého opálení.

Sprej aplikujte rovnoměrně na všechna exponovaná místa. Nestříkejte přímo na obličej, pro aplikaci na tvář nejdříve nastříkejte na ruce a následně jimi natírejte obličej. Po použití si ihned umyjte ruce. POZOR!!! Při opalování na slunci je třeba mít na zřeteli, že produkt neobsahuje ochranu před spálením sluníčkem – ochranné filtry SPF. V tomto případě je určen pouze pro zkušené uživatele.

Známá, osvědčená tropicko-kakaová vůně.

TYP PRODUKTU - bronzer / LEVEL  1

Složky pro přirozené opálení a péči o pleť:

Složky pro přirozené opálení a péči o pleť:

Immediate Bronzers (okamžité bronzery) - aktivní komplex pro okamžité extra bronzové opálení aktivní 1-2 dny.
Extrakt z ořešáku černého (Black Walnut Extract) - podpora samoopalovacího účinku pro tmavé celistvé opálení. Botanický kosmetický bronzer, dodává a poskytuje okamžitou barvu.
Caramel - roztok získaný ze zahřáté sacharázy nebo glukózy, používá se jako kosmetické barvivo.
Delayed Bronzers  (zpožděné - odložené bronzery) - aktivní komplex pro extra prodloužené uvolňování 8-24 hod, aktivní 4-7 dní.
DHA (Dihydroxyacetone) - bronzer, který dokáže obarvit pokožku bez slunečního záření, je výsledkem reakce s kožními proteiny. Vývoj barvy probíhá 2-4 hodiny a intenzita je závislá na koncentraci DHA. Čím je větší, tím rychleji se barva vyvíjí a tím tmavší je odstín.
Erythrulosa - přírodní ketóza (umělý cukr), zajišťuje jednotné a trvalejší opálení.

     Použití:

Kontinuální sprej s instantním bronzerem pro urychlení opálení. Univerzální produkt k aplikaci před sluněním v soláriu i na přímém slunci. Použití: Před opalováním v solariu/na slunci naneste v dostatečném množství. Upozornění: Jen pro vnější použití. Zamezte styku s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Při podráždění pokožky používání ihned přerušte. Tento přípravek neobsahuje  sluneční filtr a nechrání vás před  spálením sluncem. Opakované vystavování nechráněné pokožky slunci může zvýšit nebezpečí stárnutí kůže, rakoviny kůže a jiných nežádoucích účinků, i když nejste spálení.

     Složení:

Water (Aqua), SD Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Propylene Glycol, Octoxynol-9, Dihydroxyacetone, Fragrance (Parfum), Caramel, Juglans Regia (Walnut) Seed Extract, Erythrulose, Citric Acid.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.